Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 59 cm |
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Weight | 10 kg |
| Volume (packed) | 0,13 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity, Thickness of panel |
| Print catalogue: | Tabletop: Stoneware lacquered, Foot/Base: Steel powder-coated, 8 mm Thickness of panel, 30 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
| Marketing calendar: | April |
Reviews
Log in