Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 48 cm |
| Width | 48 cm |
| Depth | 48 cm |
| Weight | 7.6 kg |
| Volume (packed) | 0,15 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity, Partly dismantled |
| Print catalogue: | Frame: Polyresin, Tabletop: Glass Toughened safety glass Clear, 20 kg Max. load-carrying capacity, Partly dismantled |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Icecream |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Wild Summer |
Reviews
Log in