Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 60 cm |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Weight | 4.6 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Blue, Brown, Multicoloured, Nature |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted, Max. load-carrying capacity, Partly dismantled, Thickness of panel |
| Print catalogue: | Frame: Steel powder-coated, Floor space: Medium density fibreboard (MDF) Polyresin coated, Stand: Medium density fibreboard (MDF) Polyresin coated, 18 mm Thickness of panel, 30 kg Max. load-carrying capacity, Hand-crafted, Partly dismantled, Maintenance and Cleaning: |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2022-2 |
| Series: | Domero |
| Specials: | US-Fit |
| Topic: | Wild Summer |
Reviews
Log in