Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 53 cm |
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Weight | 7.65 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Black, Grey |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity, Thickness of panel |
| Print catalogue: | Frame: Steel powder-coated, Tabletop: Glass Toughened safety glass Colored, 8 mm Thickness of panel, 50 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Series: | Cristallo |
| Specials: | In stock, Price cut |
| Marketing calendar: | April |
Reviews
Log in