Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 36 cm |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 2.7 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Green, Yellow |
|---|---|
| Details: | Assembled, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Steel enameled, 30 kg Max. load-carrying capacity, Assembled |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Candy |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Reviews
Log in