Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 34 cm |
| Width | 42 cm |
| Depth | 42 cm |
| Weight | 6.35 kg |
| Volume (packed) | 0,11 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Stoneware glazed, 15 kg Max. load-carrying capacity |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Bliss Tile |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Wild Summer |
| Marketing calendar: | April |
Reviews
Log in