Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 188.5 cm |
| Width | 180 cm |
| Depth | 38 cm |
| Weight | 60 kg |
| Volume (packed) | 0,54 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Corpus: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Front: Textile polyurethane-coated : Leather Look, Foot/Base: Stainless steel lacquered, Shelf: 5 Stück Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Medium density fibreboard (MDF) Plastic-coated, Walnut Medium density fibreboard (MDF) Veneered, Shelf: 15 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Office |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Tango |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Modern | |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in