Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 2.8 cm |
| Width | 39 cm |
| Depth | 16 cm |
| Weight | 1.5 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Brown, Orange |
|---|---|
| Details: | Dishwasher-safe, Each piece unique, Handpainted, Suitable for microwave |
| Print catalogue: | Stoneware glazed, Each piece unique, Suitable for microwave, Dishwasher-safe, Handpainted |
| Room: | Corridor, Dining room |
| Season: | Saison2024-1 |
| Series: | Ari |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in