Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 6 cm |
| Width | 9 cm |
| Depth | 4.5 cm |
| Weight | 0.13 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Orange, Yellow |
|---|---|
| Details: | Dishwasher-safe, Hand-crafted, Suitable for microwave |
| Print catalogue: | Stoneware handpainted, Hand-crafted, Suitable for microwave, Dishwasher-safe |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Cocina Stripes |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in