Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 110.5 cm |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 19.7 kg |
| Volume (packed) | 0,20 m³ |
Product information
| Color : | Mirrored |
|---|---|
| Details: | Assembled, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Corpus and fronts: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Paneling: Glass Mirrored, Cover plate: 25 kg Max. load-carrying capacity, Assembled |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Luxy |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in