Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 2.5 cm |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Weight | 0.43 kg |
| Volume (packed) | 0,02 m³ |
Product information
| Color : | Orange |
|---|---|
| Details: | Dishwasher-safe, Hand-crafted, Suitable for microwave |
| Print catalogue: | Stoneware handpainted, Hand-crafted, Suitable for microwave, Dishwasher-safe |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Cocina Stripes |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in