Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 17 cm |
| Width | 24 cm |
| Depth | 4.3 cm |
| Weight | 0.62 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Horizontal |
| Print catalogue: | Polyresin, Hand-crafted, Each piece unique, For stationary use Horizontal |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Safari |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in