Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 23 cm |
| Width | 18 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 0.79 kg |
| Volume (packed) | 0,11 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Vertical |
| Print catalogue: | Polyresin, Hand-crafted, Each piece unique, For stationary use Vertical |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Safari |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in