Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
- Artistically transformed photograph of a style icon as a picture print on canvas
- The black background reinforces the elegant aura of the art work
- A square picture in the imperishable pop art style
- Charming in the bedroom
- Available in various sizes
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 114.6 cm |
| Width | 114.6 cm |
| Depth | 4.7 cm |
| Weight | 13.1 kg |
| Volume (packed) | 0,12 m³ |
Product information
| Color : | Black, Golden |
|---|---|
| Details: | Vertical |
| Print catalogue: | Image printed on: Linen flax, Frame: Polyresin, For wall fixing Vertical |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2019-1 |
| Series: | Fragrance |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas, Valentines Day |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in