Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 29 cm |
| Width | 20 cm |
| Depth | 2.5 cm |
| Weight | 0.815 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Golden |
|---|---|
| Details: | Assembled, Horizontal und vertical |
| Print catalogue: | Back panel: Paperboard, Frame: Polyresin lacquered, Back panel: Polyester (velvet look), For stationary use Horizontal und vertical, For wall fixing Horizontal und vertical, Assembled |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Flaming Heart |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in