Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 23.5 cm |
| Width | 18.7 cm |
| Depth | 1.6 cm |
| Weight | 0.4 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Golden |
|---|---|
| Details: | Horizontal und vertical |
| Print catalogue: | Pane: Glass Clear, Back panel: Paper, Frame: Polyresin lacquered, For stationary use Horizontal und vertical, For wall fixing Horizontal und vertical |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Honeybee |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in