Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 40 cm |
| Width | 130 cm |
| Depth | 50 cm |
| Weight | 34 kg |
| Volume (packed) | 0,42 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Adjustable in height, Extras, Knocked-down, Lenght of wire, Plastic-covered |
| Print catalogue: | Suspension: Polyvinyl chloride (soft PVC), Canopy: Steel brushed, Frame: Steel brushed, Decorative elements: Glass Plated, 80 cm Lenght of wire, 41 - 91 cm Adjustable in height, Wire Plastic-covered, Knocked-down, |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Modern | |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in