Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 40 cm |
| Width | 125 cm |
| Depth | 42 cm |
| Weight | 9 kg |
| Volume (packed) | 0,18 m³ |
Product information
| Color : | Silvery |
|---|---|
| Details: | Adjustable in height, Canopy, Extras, Lenght of wire, Partly dismantled, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Frame: Steel chromed, Shade: Glass Plated, 150 cm Lenght of wire, 12 x 10 x 10 cm Shade, 2 x 8 x 40 cm Canopy, 40 - 170 cm Adjustable in height, Wire Plastic-covered, Partly dismantled, |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Tubes |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in