Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 35 cm |
| Width | 120 cm |
| Depth | 19 cm |
| Weight | 6.1 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Beige, Black, Nature |
|---|---|
| Details: | Adjustable in height, Canopy, Extras, Hand-crafted, Knocked-down, Lenght of wire, Plastic-covered |
| Print catalogue: | Beech Solid wood Natural/untreated, : Steel lacquered, : Steel lacquered, : Porcelain laquered, 2,50 m Lenght of wire, 15 cm Ø Canopy, 2,50 cm Canopy, Hand-crafted, 70 - 130 cm Adjustable in height, Wire Plastic-covered, Knocked-down, |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2021-2 |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in