Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 45 cm |
| Width | 58 cm |
| Depth | 58 cm |
| Weight | 2.5 kg |
| Volume (packed) | 0,17 m³ |
Product information
| Color : | Nature |
|---|---|
| Details: | Adjustable in height, Canopy, Extras, Hand-crafted, Lenght of wire, Shade, Textile-covered |
| Print catalogue: | Canopy: Steel lacquered, Shade:, 100 cm Lenght of wire, 57 cm Ø Shade, 12 cm Canopy, Hand-crafted, 50 - 60 cm Adjustable in height, Wire Textile-covered, |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Campo |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Cosy Living |
| , Cosy – Nature | |
Reviews
Log in