Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 150 cm |
| Width | 100 cm |
| Depth | 55 cm |
| Weight | 5 kg |
| Volume (packed) | 0,16 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Extras, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Frame: Steel lacquered, Cable: Polychloride, Shade: Glass Colored, 30 cm Ø Shade, 20 cm Ø Shade, 15 cm Ø Shade, Wire Plastic-covered, |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Burbuja |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in