Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 60 cm |
| Width | 90 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 9.5 kg |
| Volume (packed) | 0,14 m³ |
Product information
| Color : | Green, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted |
| Print catalogue: | Picture: Polyresin, Back panel: Paper Art paper, Plate: Polymethylmethacrylate (acrylic glas), Hand-crafted |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Crumple |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in