Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
A timeless newspaper rack with an industrial touch for reading material such as newspapers, magazines and brochures. The black paint adds an elegant touch to this practical home accessory.
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 174 cm |
| Width | 39.5 cm |
| Depth | 23.5 cm |
| Weight | 7.6 kg |
| Volume (packed) | 0,47 m³ |
Product information
| Color : | Black, Grey |
|---|---|
| Room: | Corridor, Living room, Office |
| Season: | Saison1981-1 |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in