Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 10.5 cm |
| Width | 8.3 cm |
| Depth | 8.3 cm |
| Weight | 0.35 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Blue, Bluegreen, Green |
|---|---|
| Details: | Dishwasher-safe, Filling quantity, Hand-crafted, Suitable for microwave |
| Print catalogue: | Stoneware glazed, Hand-crafted, Suitable for microwave, Dishwasher-safe, 350 ml Filling quantity |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Azur |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in