Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
This whimsical design combines financial responsibility with a dose of rebellion. The detailed skull shape catches the eye while you save money for your dreams. A must-have for anyone who wants to spice up their savings process with a dash of eccentricity and style!
- Original skull-shaped money box, 17 x 14 x 22.5 centimeters (H/W/D)
- Decorative skull in silver and gold
- Glam rock skull made by hand
- Silver skull decoration skull made of polyresin and hand-painted
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 17 cm |
| Width | 14 cm |
| Depth | 22 cm |
| Weight | 1 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Silvery |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Handpainted |
| Print catalogue: | Object: Polyresin : Fole and Glitter Powder, Hand-crafted, Each peace unique, Handpainted |
| Season: | Saison2023-1 |
| Series: | Skull Crystals |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas |
Reviews
Log in