Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 13 cm |
| Width | 11 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 0.25 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Assorted, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | handpainted Details |
| Print catalogue: | Dolomite, handpainted Details |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Puppies |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in