Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 24 cm |
| Width | 15.7 cm |
| Depth | 21.5 cm |
| Weight | 1.03 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted |
| Print catalogue: | Object: Dolomite, Hand-crafted |
| Season: | Saison2024-2 |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in