Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 26.5 cm |
| Width | 21 cm |
| Depth | 10.5 cm |
| Weight | 0.71 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Green |
|---|---|
| Details: | Handpainted |
| Print catalogue: | Polyresin, Handpainted |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Fetish Bunny |
| Specials: | In stock, US-Fit |
Reviews
Log in