Description
This round mirror is not only useful, but also highly decorative. The glassy rays of the frame give it infinity and match both modern and classical styles.
- Industrial chic and loft style
- A mirror which will enhance many furnishing styles
- The design adds striking touches
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 92 cm |
| Width | 92 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 10.4 kg |
| Volume (packed) | 0,16 m³ |
Product information
| Color : | Mirrored |
|---|---|
| Room: | Corridor, Living room |
| Season: | Saison1981-1 |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas |
| Marketing calendar: | May, July |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in