Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Neither round nor angular: this mirror fascinates by its organic form. Arranged as a couple on a coloured wall, it becomes a small art installation.
- Organic form
- Coloured matt gold
- Practical: can be mounted horizontally and vertically
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 117 cm |
| Width | 68 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 8 kg |
| Volume (packed) | 0,16 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Mirrored |
|---|---|
| Details: | Horizontal und vertical, Mirror surface |
| Print catalogue: | Glass: Glass Mirrored, Frame: Polyurethane, Back panel: Medium density fibreboard (MDF) Natural/untreated, For wall fixing Horizontal und vertical, Mirror surface |
| Season: | Saison2018-1 |
| Series: | Hologram |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas |
| Marketing calendar: | July |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in