Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 45 cm |
| Width | 160 cm |
| Depth | 40 cm |
| Weight | 43.7 kg |
| Volume (packed) | 0,49 m³ |
Product information
| Color : | Grey |
|---|---|
| Details: | Adjustable in height, Assembled, Max. load-carrying capacity, Push-to-open |
| Print catalogue: | Corpus and fronts: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Back panel: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Door: 4 Stück Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Stainless steel polished, Shelf: Adjustable in height, 100 kg Max. load-carrying capacity, Assembled, Push-to-open |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | stucco |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in