Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 61 cm |
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Weight | 4.3 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Black, White |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Glass Satined, Frame: Aluminum copper-plated, Hand-crafted, Each peace unique |
| Room: | Outdoor |
| Season: | Saison2022-1 |
| Specials: | Deals, In stock |
| Topic: | Christmas, Wild Summer |
Reviews
Log in