Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 91 cm |
| Width | 180 cm |
| Depth | 85 cm |
| Weight | 241 kg |
| Volume (packed) | 2,20 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Corpus: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Front: Textile polyurethane-coated : Leather Look, Cover plate: Glass Clear, Walnut Medium density fibreboard (MDF) Veneered, Foot/Base: Stainless steel lacquered, Shelf: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Medium density fibreboard (MDF) Plastic-coated, Drawer: 6 Stück Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, 2 Stück Walnut Medium density fibreboard (MDF) Veneered, Door: 2 Stück Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Walnut Plywood Veneered, Cover plate: 25 kg Max. load-carrying capacity, Shelf: 15 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Bedroom |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Tango |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Modern | |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in