Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 12.5 cm |
| Width | 4 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 0.065 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Season: | Saison2018-2 |
|---|---|
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Mix and Match | |
Reviews
Log in