Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1 cm |
| Width | 65 cm |
| Depth | 130 cm |
| Weight | 25.25 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Transparent |
|---|---|
| Details: | Thickness of panel |
| Print catalogue: | Glass Toughened safety glass Clear, 8 mm Thickness of panel |
| Room: | Office |
| Season: | Saison1981-1 |
| Series: | Polar |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Special für Kunden | |
Reviews
Log in