Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 80 cm |
| Width | 120 cm |
| Depth | 0.4 cm |
| Weight | 9.6 kg |
| Volume (packed) | 0,14 m³ |
Product information
| Color : | Black, Grey, White |
|---|---|
| Details: | Horizontal |
| Print catalogue: | Glass Toughened safety glass Laminated, Polypropylene, For wall fixing Horizontal |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Oldtimer |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas, Fathers Day, Home Office |
Reviews
Log in