Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 100 cm |
| Width | 100 cm |
| Depth | 0.4 cm |
| Weight | 10.3 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Horizontal |
| Print catalogue: | Picture: Polypropylene, Front: 4 mm Glass Toughened safety glass Laminated, For wall fixing Horizontal |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Muse |
| Specials: | US-Fit |
Reviews
Log in