Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 75 cm |
| Width | 55 cm |
| Depth | 0.4 cm |
| Weight | 4.1 kg |
| Volume (packed) | 0,14 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Horizontal |
| Print catalogue: | Picture: 4 mm Glass Toughened safety glass Laminated, Polypropylene, For wall fixing Horizontal |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Lady Butterfly |
| Specials: | US-Fit |
| Topic: | Mothers Day, Spring Selection, Valentines Day, Wild Summer |
| Marketing calendar: | February, May |
Reviews
Log in