Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 150 cm |
| Width | 100 cm |
| Depth | 0.4 cm |
| Weight | 14.7 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Horizontal |
| Print catalogue: | Picture: Polypropylene, Front: 4 mm Glass Toughened safety glass Laminated, For wall fixing Horizontal |
| Room: | Corridor, Living room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Specials: | In stock, US-Fit |
Reviews
Log in