Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 40 cm |
| Width | 50 cm |
| Depth | 0.4 cm |
| Weight | 2 kg |
| Volume (packed) | 0,13 m³ |
Product information
| Color : | Black, White |
|---|---|
| Details: | Horizontal |
| Print catalogue: | Picture: Polypropylene, Front: 4 mm Glass Toughened safety glass Laminated, For wall fixing Horizontal |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Automotive |
| Specials: | US-Fit |
Reviews
Log in