Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Such statements on the wall send a witty, hidden message – or, as in this case, a tongue-in-cheek comment. They brighten up any room with their creative, colourful and cheerful design, giving your home an additional personal touch. Perfect for lifting your mood every day!
- Rectangular, framed picture for the wall with a message, 70 x 50 x 3 cm (H/W/D)
- A cheeky Sugar Baby print in pink and white on art paper
- The light, modern frame features a wood look
- Pictures with messages look modern and enigmatic
- Hooks for mounting on the wall are already mounted on the back
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 70 cm |
| Width | 50 cm |
| Depth | 3 cm |
| Weight | 1.6 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Red |
|---|---|
| Room: | Corridor, Living room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Series: | Slogan |
| Specials: | Deals, In stock, US-Fit |
| Topic: | Valentines Day |
Reviews
Log in