Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 27.3 cm |
| Width | 22.3 cm |
| Depth | 3.5 cm |
| Weight | 0.84 kg |
| Volume (packed) | 0,01 m³ |
Product information
| Color : | Assorted, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Assembly Material, Each piece unique, Partly Manual Work, Vertical |
| Print catalogue: | Frame: Polyresin, Passepartout: Paper, Other: Acrylic Paint, For wall fixing Vertical, Each peace unique, Partly Manual Work, Assembly Material |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Portrait |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in