Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 18 cm |
| Width | 13 cm |
| Depth | 3.5 cm |
| Weight | 0.5 kg |
| Volume (packed) | 0,00 m³ |
Product information
| Color : | Assorted, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Assembly Material, Each piece unique, Partly Manual Work, Vertical |
| Print catalogue: | Frame: Polyresin, Passepartout: Paper, Other: Acrylic Paint, For wall fixing Vertical, Each peace unique, Partly Manual Work, Assembly Material |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Portrait |
| Specials: | In stock |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in