Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 61 cm |
| Width | 41 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 3.45 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Black, White |
|---|---|
| Details: | Vertical |
| Print catalogue: | : Paper, Front: Glass Toughened safety glass Clear, Back panel: Plywood Lacquered, Frame: Fir Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, For wall fixing Vertical |
| Room: | Corridor, Living room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Specials: | Deals, In stock |
| Topic: | Fathers Day, Mothers Day |
Reviews
Log in