Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 80 cm |
| Width | 120 cm |
| Depth | 3.5 cm |
| Weight | 5.4 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Rose |
|---|---|
| Details: | Extras, Horizontal, In line, Lenght of wire, Plastic-covered |
| Print catalogue: | Front: Acrylonitrile butadiene acrylic, Back panel: Aluminum polished, 80 cm Lenght of wire, For wall fixing Horizontal, Flip-switch In line, Wire Plastic-covered, |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | POS KIT Karim Rashid |
| Specials: | Karim Rashid |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Modern – Pop | |
Reviews
Log in