Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Statements on the wall send a witty, hidden message or, as here, a tongue-in-cheek message. They brighten up any room with their creative, colourful and cheerful design, giving your home a distinctive, personal atmosphere. Perfect for giving your mood a boost every day!
- Rectangular picture with a message in portrait format, 70 x 50 x 4 cm (H/W/D)
- For every modern style of furnishing, thanks to the light frame in a wood look
- Not too big and not too small, the ideal portrait format for wall decoration
- Mounted on robust MDF board for a wall decoration which will give years of pleasure
- The picture hooks mounted on the back make mounting on the wall child’s play
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 70 cm |
| Width | 50 cm |
| Depth | 3.5 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Brown, Red |
|---|---|
| Room: | Corridor, Living room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Series: | Slogan |
| Specials: | In stock, US-Fit |
Reviews
Log in