Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 80 cm |
| Width | 80 cm |
| Depth | 4.5 cm |
| Weight | 1.7 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured, Rose |
|---|---|
| Details: | Assembly Material, Each piece unique, Partly Manual Work, Vertical |
| Print catalogue: | Canvas: Cotton (Canvas), Front: Paper Art paper, Polyester, Frame: Fir Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Other: Acrylic Paint, For wall fixing Vertical, Each peace unique, Partly Manual Work, Assembly Material |
| Season: | Saison2025-2 |
Reviews
Log in