Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 60.6 cm |
| Width | 60.6 cm |
| Depth | 3.5 cm |
| Weight | 1.5 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Horizontal, Partly Manual Work |
| Print catalogue: | Image printed on: Paper Art paper, Frame: Polyresin, For wall fixing Horizontal, For stationary use Horizontal, Partly Manual Work |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Diva |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Valentines Day |
Reviews
Log in