Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 75 cm |
| Width | 55 cm |
| Depth | 3 cm |
| Weight | 2.796 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Brown |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Vertical |
| Print catalogue: | Image printed on: Paper Art paper, Back panel: Medium density fibreboard (MDF) Laminated, Frame: Medium density fibreboard (MDF) Natural/untreated : Paper wrapped, Polyester, For wall fixing Vertical, Each piece unique, For stationary use Vertical |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | CRINCLE |
Reviews
Log in