Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 169 cm |
| Width | 52 cm |
| Depth | 52 cm |
| Weight | 9.3 kg |
| Volume (packed) | 0,22 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Extras, Partly dismantled, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Bar: Steel powder-coated, Lamp base: Steel powder-coated, Shade: Glass Plated, Decorative elements: 10 cm Shade, Wire Plastic-covered, Partly dismantled, |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Scala Balls |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in